HANDMADE - reaktywacja

Z Nowym Rokiem nowym krokiem!
A ba! W sumie to nawet z nowym kodem 2.0 ;) 

W okolicach września/ października w ostatnim momencie po wielokrotnych pytaniach obecnych uczennic klas siódmych i ósmych, czy podobnie jak w gimnazjum też będziemy szyć pożeracze, postanowiłam napisać zarys projektu. Zarys, ponieważ założyłam, że będziemy uczyć się szyć, że będziemy potrzebować materiały, że podobnie, jak w gimnazjum zaczniemy od treningu, poprzez formy małe filcowe aby skończyć na dużych polarowych poduszkostworach. I tyle. Bo reszta będzie należała do uczniów, którzy zaangażują się w projekt. Spróbujemy wypracować to ponownie metodą Design Thinking i już jestem ciekawa co nam z tego wszystkiego wyjdzie.
W listopadzie dowiedzieliśmy się, że od Fundacji im. Stefana Czerneckiego i Fundacji Szkoła z Klasą otrzymaliśmy grant w programie Edukacja Inspiracja w wysokości 3500 zł i robimy kolejną edycję Pożeracze Smutków 2.0 i jestem podekscytowana i bardzo się cieszę, ponieważ smutno było bez szycia przez te dwa ostatnie lata.
Pierwsze zajęcia takie dłuższe, wprowadzające i warsztatowe DT planuję na końcówkę ferii, aby było nam luźno, bezstresowo, nieschematycznie i bezlekcyjnie ;) 
Ciekawa jestem ile smutkozjadaczy powstanie tym razem ;)


1 komentarz:

 1. In this fashion my pal Wesley Virgin's story begins with this SHOCKING AND CONTROVERSIAL VIDEO.

  Wesley was in the military-and soon after leaving-he unveiled hidden, "MIND CONTROL" tactics that the government and others used to get anything they want.

  THESE are the EXACT same SECRETS many celebrities (notably those who "became famous out of nothing") and elite business people used to become rich and successful.

  You probably know how you only use 10% of your brain.

  Mostly, that's because the majority of your brainpower is UNCONSCIOUS.

  Maybe that thought has even occurred INSIDE OF YOUR very own head... as it did in my good friend Wesley Virgin's head around 7 years ago, while driving an unregistered, beat-up bucket of a car without a driver's license and with $3.20 in his pocket.

  "I'm very frustrated with going through life check to check! When will I finally make it?"

  You've taken part in those types of questions, right?

  Your very own success story is waiting to happen. Go and take a leap of faith in YOURSELF.

  Take Action Now!

  OdpowiedzUsuń