Strony

czwartek, 25 czerwca 2015

Wizyta awatarkowa w Rybniku

24 czerwca w środę udałyśmy się z paczką pełną awatarków do szkoły podstawowej w Rybniku Gotartowicach do klasy III, której wychowawczynią jest pani Barbara Benisz. Tak naprawdę nie wiedziałyśmy, czego się spodziewać. 
Wiedziałyśmy tylko, że dzieciaki nic nie wiedzą o niespodziance, o szytych awatarkach.  

Zostałyśmy bardzo miło ugoszczone, uczniowie bardzo się ucieszyli. Dziękowali dziewczynom z całego serca. Uściskom nie było końca. Nie obyło się także bez sesji zdjęciowych oraz śpiewania w ramach podziękowań. Mogłyśmy także skosztować pysznych muffinek i posłuchać opowieści dzieci o Class DoJo.
Było mnóstwo emocji po obu stronach, myślę że nawet wzruszenia. Uśmiech obu stronom nie schodził z twarzy. Z dumą patrzyłam, jaką radość dziewczyny sprawiły młodszym dzieciakom. Tego nie da się niczym zastąpić! To są chwile i wspomnienia, które zapadają głęboko i kształtują nasz charakter. Cieszę się, że dziewczyny zdecydowały się uszyć awatarki dla uczniów z Rybnika.
Do tej pory wysyłałyśmy paczki - też było sporo emocji: radość i szczęście, przeplatały się ze wzruszeniem. Do Rybnika dziewczyny zdecydowały się pojechać ze względu na niewielką odległość z Pielgrzymowic.

Oto zdjęcia z tego dnia w postaci pokazu slajdów;)Oprócz tego udało mi się nakręcić mini wywiad z Hanią - bardzo wygadaną uczennicą z klasy III. Posłuchajcie:
A taki film z naszej wizyty zrobiła Pani Basia ;) Oczywiście dokładna relacja z naszej wizyty pojawiła się także na blogu klasowym uczniów z Rybnika.
Poczytajcie artykuł i komentarze, jakie dzieciaki umieściły pod postem ;) 
Oprócz zdjęć znajdziecie również jeszcze filmik.
To wszystko możecie zobaczyć  TUTAJ

I jeszcze jedna potwornie pozytywna wiadomość - pod jednym z postów przedstawiających etapy powstawania rybnickich awatarków pojawiły się dwa komentarze:


  1. Drogie czarodziejki igły. W imieniu swoim i dzieci serdecznie Wam i Waszej pani Marcie dziękuję. To wspaniałe i wzruszające dawać radość innym. Wierzę, że "dobro powraca" i życzę Wam samego dobra na Waszych życiowych drogach. Powodzenia!!!!
    Zapraszamy na naszego bloga
    http://klasaabloguje.blogspot.com/2015/06/niespodzianka.html
    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również dziękuje pani Marcie i jej uczennicom za awatarki które uszyły z trudem specjalnie dla nas. Udało im się to. Jeszcze nigdy nie widziałam czegoś podobnego. To było niesamowite i to był dobry uczynek. bardzo mi się podobał ten pomysł i mój awatarek. Chociaż dostaliśmy to dopiero pod koniec warto było czekać:). Jeszcze raz dziękuje za ten opłacalny trud
Bardzo dziękujemy! Dzięki takim komentarzom wiemy, że warto! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz