Strony

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Spotkanie online LIVE z Olsztynem!

Dzisiaj w naszym gimnazjum miało miejsce kolejne historyczne wydarzenie - tym razem spotkałyśmy się LIVE per Skype z dziećmi z klasy drugiej Pani Joli Okuniewskiej!
To spotkanie dla dziewczyn z gimnazjum było nowością, czego nie można powiedzieć o dzieciakach ;) 
Było mnóstwo emocji, radości i uśmiechu!


Na żywo zobaczyłyśmy, jak dzieciaki otwierają przesyłkę, a potem wyciągają filcowe awatarki, przytulają je, głaszczą, całują! Pierwszy raz mieliśmy okazję praktycznie w całej grupie zobaczyć się z dzieciakami, które dostały od nas awatarki. Była okazja do porozmawiania, przedstawienia się, krótkiego poznania. Dzieci zapytane przez wychowawczynię, co jest potrzebne, aby uszyć takie awatarki odpowiedziały:  talent, cierpliwość oraz dużo miłości! <3  
Ten projekt dał nam wszystkim bardzo dużo radości i mnóstwo pozytywnych emocji! 
Z tego szaleństwa dzieciaki z paczki wyciągały stworki wedle swoich upodobań, w ogóle nie sugerując się tymi wirtualnymi - i tz ak też zostało, nie chciały się z nimi rozstać!
Na koniec zaśpiewali na nam piosenkę, podziękowały kolejny raz i przesłaliśmy sobie buziaki obiecując pozostanie w kontakcie na rok przyszły!

Bardzo fajne i pozytywne wydarzenie!  Pozdrawiam Jolę i jej dzieciaków oraz oczywiście moje uczennice z klas drugich!  
2 komentarze:

  1. Brawa i uznanie dla niezwykłych pielgrzymowickich anielic i ich Naczelnego Anioła - Marty. Jesteście jedyne i niepowtarzalne. Zawsze takimi bądźcie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wasze działania sprawiają, wiele pozytywnych emocji i budowanie super relacji a to w dzisiejszym zabieganym świecie jest na miarę złota... Gratuluję pomysłu i zaangażowania. Wasze akcje są dla innych inspiracją, i niechjuż tak zostanie Anioły... ;-)

    OdpowiedzUsuń