Strony

wtorek, 7 stycznia 2014

Awatarkowej przygody ciąg dalszy!

Niedawno skończyła się nasza wrocławska historia awatarkowa i mamy w planie spotkanie w realu ;)  a już szykuje się planowana kolejna akcja!
Tym razem planujemy prezent na Zajączka i będą to awatarki ClassDojo dla uczniów ze Szkoły Podstawowej im. KEN w Olsztynie. Wychowawczyni klasy III Pani Jola Okuniewska podesłała nam zdjęcia AWATARKÓW - tym razem jest ich aż 22 sztuki ;) I jakie kolorowe! Niektóre stworkopotworki się powtarzają, a inne są zupełnie nowe. Możecie powoli w komentarzach deklarować wybór swojego awatarka i pamiętajcie, że powtarzać mogą się wtedy, gdy już każdy będzie miał swoją autorkę ;) 
2 komentarze:

  1. Pani Marto! Wspaniały pomysł z tymi realnymi avatarkami. Uczennice zrobiły to cudownie, niejedna galeria typu PAKAMERKA chętnie by zamówienie zrobiła!!! A dzieciaki pewnie szalały z radości - (moje pewnie by szalały, bo też mamy classdojo). Ola Kamińska z Piły

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Olu, może nic straconego;) Chciałabym kontynuować współpracę międzyszkolną , teraz jest Olsztyn w kolejce, ale w przyszłym roku zobaczymy ;) może akurat ;)

    OdpowiedzUsuń